Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Białystok / Suwałki

Menu

Nowości w naszej ofercie

Aby w pełni usatysfakcjonować wszystkich naszych Klientów, stale poszerzamy ofertę naszych hurtowni o kolejne artykuły, których Państwo potrzebują. Są to takie produkty jak oleje silnikowe, płyny chłodnicze, kosmetyki samochodowe, narzędzia czy samochodowe części zamienne. Wprowadzamy do oferty tylko produkty znanych i cenionych przez Klientów marek, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że reprezentują one najwyższą jakość.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami. 

Olej SHELL HELIX HX8 5w30

Olej SHELL HELIX HX8 5w30

Informujemy o wprowadzeniu do oferty oleju SHELL HELIX HX8 5w30 504/507. Zapewnia on optymalną ochronę silnika dostosowaną do różnych warunków jazdy.

Płyny chłodnicze HEPU

Płyny chłodnicze HEPU

Informujemy o wprowadzeniu do oferty płynów chłodniczych marki HEPU. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Liqui Moly olej 5W-50

Liqui Moly olej 5W-50

Informujemy o wprowadzeniu do oferty oleju MOLYGEN 5W-50 marki LIQUI MOLY. Jest to olej do zadań specjalnych, idealny do sportu i ciężkiej pracy. Zaawansowany technologicznie, wzmacniany wolframem.

Produkty Brumm eko

Produkty Brumm eko

Informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty produktów Brumm opartych na biodegradowalnych komponentach: Środka do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza samochodu oraz Środka do bezwodnego mycia samochodu.

Alternatory i części AS-PL

Alternatory i części AS-PL

Informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty rozruszników, alternatorów i części do ich naprawy firmy AS-PL.

Pasta BHP do mycia rąk

Pasta BHP do mycia rąk

Informujemy o wprowadzeniu do oferty past BHP do mycia rąk w opakowaniach o pojemnościach: 0,5l, 5l, 10l.

Yanosik oferuje nowe urządzenia

Yanosik oferuje nowe urządzenia

Informujemy o wprowadzeniu do oferty urządzeń Yanosik GTR (system wymiany informacji pomiędzy kierowcami) oraz Flotis Compact (monitorowanie i ochrona floty).

Nowe referencje AT Autoteile, Bugiad, DR Motor, Hattat, Hortum

Nowe referencje AT Autoteile, Bugiad, DR…

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami AT Autoteile, Bugiad, DR Motor, Hattat, Hortum. Pełna lista referencji dostępna jest w załączeniu.

Nowość w ofercie NTN-SNR

Nowość w ofercie NTN-SNR

Firma NTN-SNR wprowadza nowy asortyment do swojej oferty: kompletne półosie napędowe, przeguby homokinetyczne oraz ich osłony.

Nowe referencje marki M TECH

Nowe referencje marki M TECH

Informujemy o wprowadzeniu do oferty nowych referencji M TECH. Szczegółowy wykaz indeksów znajdą Państwo w załączeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

Przewody firmy Hortum

Przewody firmy Hortum

Informujemy o rozszerzeniu oferty przewodów firmy Hortum. W załączeniu znajdą Państwo szczegółowy wykaz referencji.

Dystrybucja Olejów ROWE

Dystrybucja Olejów ROWE

W ofercie hurtowni motoryzacyjnej Polamel znajdą Państwo również wszystkie oleje marki ROWE.

Carex

Carex

Informujemy o wprowadzeniu do oferty produktów firmy Carex. Firma Carex jest producentem zestawów do renowacji i polerowania reflektorów przy pomocy wiertarek lub polerek/szlifierek kątowych.

Wintech Auto

Wintech Auto

Informujemy o wprowadzeniu do oferty przewodów paliwowych firmy Wintech Auto. Firma ta zajmuje się produkcją przewodów do samochodów takich jak Fiat, Ford, Citroen, Peugeot oraz Renault.

TRW DTEC

TRW DTEC

Informujemy o wprowadzeniu do oferty klocków hamulcowych TRW DTEC.

Ravenol

Ravenol

Ravenol Calibration Fluid 2.5 jest olejem probierczym o niskiej lepkości do kalibracji silników wysokoprężnych.

Geometria Techno Vector

Geometria Techno Vector

Wprowadzamy do swojej oferty urządzenie 3D do kontroli geometrii zawieszenia firmy Techno Vector. Innowacją na rynku jest możliwość samodzielnej konfiguracji zestawu. Urządzenie charakteryzuje się wysoką dokładnością, szybkością działania oraz możliwością pracy nawet w mocno oświetlonych halach.

Misfat

Misfat

Informujemy o wprowadzeniu do oferty filtrów marki MISFAT.

M-tech - Diody w blistrach

M-tech - Diody w blistrach

Informujemy o wprowadzeniu do oferty diód w blistrach marki M-tech. Zapraszamy do korzystania z oferty.

Graf Cifam

Graf Cifam

Informujemy o wprowadzeniu do oferty produktów marki GRAF i Cifam.

Oximo

Oximo

Informujemy o wprowadzeniu do oferty wycieraczek marki OXIMO.

Kilen

Kilen

Informujemy o wprowadzeniu do oferty resorów oraz sprężyn zawieszenia szwedzkiej marki KILEN.

KM Autotechnik

KM Autotechnik

Informujemy o wprowadzeniu do oferty sprzęgieł niemieckiego producenta KM. Powierzchnie cierne docisków sprzęgieł KM są zabezpieczone przed korozją. Przed zamontowaniem konieczne jest odtłuszczenie np. preparatem odtłuszczającym do hamulców TRW PFC 105

Eibach

Eibach

Informujemy o wprowadzeniu do oferty produktów marki Eibach. W ofercie znalazły się sprężyny zawieszenia (również sportowe), zestawy amortyzatorów wraz ze sprężynami, zestawy zawieszenia gwintowanego, dystanse oraz stabilizatory. Jakość, wytrzymałość oraz funkcjonalność powyższych produktów często…

FTE

FTE

Informujemy o wprowadzeniu do oferty zacisków regenerowanych przez wiodącego niemieckiego dostawcę wyposażenia OEM. Zaciski te posiadają jakość i parametry takie jak fabrycznie nowe.

Ravenol

Ravenol

Produkty marki Ravenol są już dostępne w sieci sprzedaży Moto-Profil. Ravenol specjalizuje się w produkcji doskonałej jakości olejów do skrzyń automatycznych. Ofertę cechuje najszersze portfolio olejów i płynów ATF na rynku światowym. To ponad 37 typów płynów ATF do skrzyń automatycznych i 24 typy…

Pokrowce ochronne do samochodów osobowych

Pokrowce ochronne do samochodów…

Pokrowiec ochronny do każdego samochodu osobowego. Perfekcyjnie wykonany zintegrowany pokrowiec 5w1. Wszystkie elementy znajdują się w jednym kartonie. Rozwijając z rolki jeden pokrowiec, mamy do dyspozycji wszystkie elementy potrzebne do ochrony wnętrza samochodu, podczas naprawy: ochrona na fotel…

Zimmerman

Zimmerman

Informujemy o wprowadzeniu do oferty wysokiej jakości klocków hamulcowych marki Zimmerman. Obecnie na stanie magazynowym znajduje się 440 referencji.

Magneti Marelli

Magneti Marelli

Informujemy o kolejnych nowych referencjach marki Magneti Marelli dostępnych w naszej ofercie handlowej.

Liqui Moly

Liqui Moly

Informujemy o wprowadzeniu do oferty produktów marki LIQUI MOLY. Firma LIQUI MOLY to ponad 50 lat tradycji i doświadczenia w produkcji olejów oraz chemii samochodowej.