Polamel logo

Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Białystok / Suwałki

Menu

Hurtownia motoryzacyjna Polamel: promocje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z promocjami na wybrane części samochodowe!

Polecamy Państwa uwadze również regularną ofertę naszej firmy, w której znajdą Państwo wysokiej klasy oryginalne auto części do samochodów zachodnich oraz japońskich, w tym pasy klinowe, filtry, oleje oraz uszczelniacze.

Kupuj produkty NGK/NTK i odbieraj nagrody Kibica

Kupuj produkty NGK/NTK i odbieraj…

Za każdy zakup świec zapłonowych o wartości min. 200 zł netto otrzymasz kufel Kibica. Jeśli w czasie trwania promocji suma Twoich zakupów wyniesie 2500 zł netto otrzymasz repliką piłki Mistrzostw Świata Adidas TELSTAR!

Testuj opony Triangle przez 15 dni

Testuj opony Triangle przez 15 dni

Gwarancja potrójnej satysfakcji. Z Triangle masz pewność - testuj opony nawet przez 15 dni. Jeśli nie będziesz zadowolony - wymienisz je na inne. Sprawdź szczegóły promocji!

Konkurs fotograficzny Philips

Konkurs fotograficzny Philips

Kup lampę warsztatową marki Philips u partnera akcji. Zrób zdjęcie jak wykorzystujesz ją w swoim warsztacie w codziennej pracy i zgłoś się do konkursu - do wygrania bony na wyposażenie warsztatu.

Gazetka Warsztatowa Maj

Gazetka Warsztatowa Maj

Przedstawiamy najnowszą gazetkę z promocyjną ofertą wyposażenia warsztatowego, skierowaną do warsztatów obsługiwanych przez sklepy i hurtownie ProfiAuto.

Promocja Liqui Moly

Promocja Liqui Moly

Kupując 5-litrowe opakowanie oleju biorącego udział w promocji dostajesz kolejny litr takiego samego oleju gratis!

Promocja produktów Brumm

Promocja produktów Brumm

Przy zakupie 2 sztuk wskazanych produktów Brumm - środek do pielęgnacji tapicerki marki Brumm (Czysta tapicerka) otrzymasz za 1 grosz.

Promocja Tenzi Detailer

Promocja Tenzi Detailer

Każdy jednorazowy zakup kosmetyków TENZI za kwotę 500 zł netto, w okresie trwania promocji premiujemy losowo wybranym kartonem kosmetyków za 1,20 zł netto.

Nagrody od Delphi Technologies

Nagrody od Delphi Technologies

Odbieraj nagrody za zakup produktów Delphi Technologies. Za zakup produktów w określonych progach otrzymasz piłkę Adidas lub kurtkę softshell z flagą Polski.