polamel logo

Centrum zaopatrzenia technicznego

Białystok

Menu

Polamel C.Z.T. z Białegostoku: zaopatrzenie techniczne

Polamel C.Z.T. to prywatna polska firma handlowa,
która została założona w 1991 roku.

Naszą główną dziedziną działalności jest obrót artykułami technicznymi takimi jak łożyska toczne, pasy klinowe i napędowe, a także uszczelniacze techniczne oraz kosmetyki samochodowe. W ofercie posiadamy również części zamienne do samochodów zachodnich i japońskich. Zajmujemy się pośrednictwem w handlu zagranicznym.

lozysko.jpg

Części motoryzacyjne i rolnicze – dystrybucja

Nasz zakład posiada bardzo dobrze zorganizowany system zaopatrzenia oraz dystrybucji. Zapewniamy terminowe dostawy oraz wysoki poziom oferowanych przez nas usług sprawdzony przez setki naszych kontrahentów w kraju i zagranicą. Współpracując z nami, zyskują Państwo rzetelnego, kompetentnego oraz pewnego ekonomicznie partnera. Dzięki wieloletniej pracy, a także gotowości do wypełniania każdego oczekiwania odbiorcy, udało nam się wypracować pozycję godnej zaufania firmy. 

Oferowane przez nas zaopatrzenie techniczne opieramy na produkcji fabryk polskich i zagranicznych. Dostawy hurtowe realizowane są transportem własnym albo za pośrednictwem firmy spedycyjnej bezpośrednio z magazynu głównego firmy.

Oferujemy ponad 52.000 produktów dostępnych w naszym magazynie.

Zapraszamy!

Zobacz galerię zdjęć firmy »