Polamel - Hurtownie i sklepy motoryzacyjne Białystok, Suwałki i Wysokie Mazowieckie

Witamy na stronie internetowej Centrum Zaopatrzenia Technicznego Polamel z Białegostoku. Działamy na rynku od 1991 roku, oferując najwyższej jakości artykuły techniczne, części zamienne do maszyn, części samochodowe do aut osobowych i dostawczych oraz części rolnicze. Naszych Klientom oferujemy również wyposażenie warsztatów, środki czystości, akcesoria i kosmetyki samochodowe pochodzące od cenionych w branży producentów.  

Przez ponad 20 lat działalności firma zapewniła sobie silną i stabilną pozycję na polskim rynku motoryzacyjnym. Proponowane przez nas części do maszyn i pojazdów takie jak łożyska kulkowe i ślizgowe, oleje i smary, filtry, pasy klinowe, uszczelniacze oraz wiele, wiele innych artykułów – to gwarancja niezawodnego działania i wzorowej jakości.  

Autoczęści od cenionych producentów

Nasza oferta obejmuje oryginalne auto części takich firm jak Bosch, Varta, Valeo Monroe i wielu innych. Można u nas zamówić części motoryzacyjne, których akurat nie mamy na magazynie. Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby i życzenia Klientów. Gwarantujemy, że znajdą Państwo u nas części samochodowe, których potrzebujecie.

więcej o firmie »

czytaj dalej » jak dojechać »


Warning: require_once(/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/helpers/schema.php): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/core/libraries/loader.php on line 344

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/helpers/schema.php' (include_path='/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/libraries/3rdparty:/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/libraries/3rdparty:.:/usr/multiphp/php7.3/usr/share/php:/home/lib/php7.3:/home/lib/php7.3/pear') in /home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/core/libraries/loader.php on line 344