Szkolenia

Polamel obok handlu częściami samochodowymi, świadczy usługi z zakresu profesjonalnych działań szkoleniowych, które mają na celu upowszechniania wiedzy na temat najnowszych rozwiązań technicznych.

Bardzo zależy nam na tym, aby zakłady samochodowe świadczyły usługi na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o wysoki poziom wiedzy osób pracujących w warsztatach samochodowych. Z roku na rok uaktualniamy oraz poszerzamy o nowe tematy przygotowaną przez nas ofertę szkoleń.

Co stanowi o tym, że nasza oferta szkoleń jest tak wyjątkowa? Jej głównymi zaletami są jej elastyczność, dostępność, a przede wszystkim indywidualne dopasowanie jej do potrzeb klientów. Szkolenia prowadzą wysokiej klasy specjaliści oraz sprawdzeni trenerzy techniczni, którzy od wielu lat współpracują z Moto-Profilem. Nasi prowadzący dostosowują ofertę do konkretnego zapotrzebowania.

Szkolenia dla partnerów Polamel-u oraz Warsztatów Profi Auto Serwis Bezpłatne.

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzymuje Certyfikat ukończenia szkolenia.

Kontakt: Piotr Sierzputowski – 602-669-733, piotrs@polamel.com.pl

https://moto-profil.pl/strefa-klienta/szkolenia/tematy-szkolen-2020


Warning: require_once(/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/helpers/schema.php): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/core/libraries/loader.php on line 344

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/helpers/schema.php' (include_path='/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/libraries/3rdparty:/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/libraries/3rdparty:.:/usr/multiphp/php7.3/usr/share/php:/home/lib/php7.3:/home/lib/php7.3/pear') in /home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/core/libraries/loader.php on line 344