Kontakt

Centrum Zaopatrzenia Technicznego Polamel

Zapraszamy do naszych hurtowni w Białymstoku i Suwałkach

Wszystkich zainteresowanych ofertą naszej hurtowni motoryzacyjnej, serdecznie zapraszamy do kontaktu! W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór części samochodowych oraz części do maszyn rolniczych.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą prowadzonej przez nas Hurtowni Technicznej, która zlokalizowana jest przy ul. Wysockiego 51 w Białymstoku, w której znajdą Państwo m.in. części,  tym pasy klinowe, uszczelniacze i łańcuchy, a także kosmetyki samochodowe i środki czystości.   


Hurtownia Motoryzacyjna

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok

Hurtownia Techniczna

ul. Wysockiego 51
15-126 Białystok

Hurtownia Suwałki

ul.Przytorowa 19,
16-400 Suwałki

Wysokie Mazowieckie

ul. Odsieczy Wiedeńskiej 12, Wysokie Mazowieckie

Formularz kontaktowy

Masz pytania dotyczące dostępności autoczęści lub potrzebujesz porady?Skontaktuj się pracownikami sklepu motoryzacyjnego Polamel w Białymstoku. Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polamel z siedzibą w miejscowości Białystok, przy ul. Handlowej 7 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu.

Warning: require_once(/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/helpers/schema.php): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/core/libraries/loader.php on line 344

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/helpers/schema.php' (include_path='/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/libraries/3rdparty:/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/libraries/3rdparty:.:/usr/multiphp/php7.3/usr/share/php:/home/lib/php7.3:/home/lib/php7.3/pear') in /home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/core/libraries/loader.php on line 344