Porady

Firma Polamel jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z poradami.

Sezon zimowy 2023/2024. Sprawdź stan akumulatora!

Sezon zimowy 2023/2024. Sprawdź stan akumulatora!

Według ostatnich danych Stowarzyszenia Samochodowego (ADAC) zły stan akumulatora jest przyczyną ponad 43% wszystkich awarii na drodze. Powód jest oczywisty: w samochodach, które są przez dłuższy czas nieużywane, a także użytkowane na krótkich trasach akumulatory rozładowują się, co w konsekwencji prowadzi do problemów z uruchomieniem silnika.

Brembo wprowadza na rynek greenance kit: niska…

Brembo wprowadza na rynek greenance kit: niska…

Nowoczesny zestaw hamulcowy oferuje bardziej ekologiczne rozwiązanie dla lekkich pojazdów użytkowych, zmniejszając emisję cząstek stałych o ponad 80%, a jednocześnie działając do 3 razy dłużej niż podobne produkty z rynku wtórnego.

Więcej informacji na temat elektromobilności z…

Więcej informacji na temat elektromobilności z…

Firma MANN+HUMMEL, światowy ekspert w dziedzinie filtracji, przenosi wieloletnie doświadczenie w dziedzinie filtracji na wymagania elektromobilności. Ale czy elektromobilność w ogóle wymaga filtracji?


Warning: require_once(/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/helpers/schema.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/core/libraries/loader.php on line 344

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/helpers/schema.php' (include_path='/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/libraries/3rdparty:/home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/libraries/3rdparty:.:/usr/multiphp/php7.3/usr/share/php:/home/lib/php7.3:/home/lib/php7.3/pear') in /home/users/default/public_html/profiauto.silnet.pl/public/theme/concrete/core/libraries/loader.php on line 344